Szanowni Słuchacze!

W związku z epidemią koronawirusa od poniedziałku (23 marca) będziemy prowadzić zajęcia online.

Wykorzystamy do tego platformę ZOOM.

Zajęcia prowadzone będą dokładnie w tych samych dniach  i godzinach, co do tej pory.

Prześlijcie nam na adres: l.krawczyk@wp.pl lub na numer 608 662 795 wasze aktualne adersy e-mail, żebyśmy mogli wysyłać wam przed każdymi zajęciami kody dostępu do wirtualnej klasy.

Poza adresem e-mail podajcie nam imię i nazwisko oraz grupę w której się uczycie.

W sobotę (21 marca) będziemy z osobami chętnymi testować platformę ZOOM w następujących godzinach:

Wybierzcie sobie godzinę, która wam pasuje.

Nie musicie nam pisać, którą godzinę wybraliście. Będziemy zapraszać was na każde spotkanie. Zaproszenie będzie wysyłane na wasz adres e-mail 15 minut przed każdym sobotnim spotkaniem.

Do zajęć online będziecie potrzebowali:
- komputer/laptop (Windows, Mac),
- kamerka w komputerze (jednak nie jest ona niezbędna),
- przeglądarka Google Chrome lub Firefox,
- słuchawki z mikrofonem (mogą być te od telefonu),
- połączenie z internetem
- podręcznik, z którego korzystacie

DO ZOBACZENIA W ZOOMIE.